Informace - Reference

Autor: Jana Trojanová, učitel(ka)
Škola: MŠ Kukučínova, Praha 4 »
Email: jana.troj@seznam.cz
S panem fotografem spolupracujeme již několik let. Přesto, že k nám do MŠ chodí nové nabídky od jiných firem, zůstáváme věrni spolehlivosti a profesionalitě, kterou nám poskytuje pan Kučera. S jeho prací jsme velmi spokojeni nejen my, ale i rodiče.
Autor: Zdeňka Masnerová, ředitel(ka)
Škola: ZŠ Praha-Lipence »
Email: info@zslipence.cz
Již 12. rokem pan Jan Kučera 2x ročně fotografuje žáky naší školy. Album pro rodiče žáků 1. - 5. třídy je většinou rozebráno beze zbytků, rodiče jsou s kvalitou spokojeni. Foto tříd a skupinek žáků má dobrou úroveň, vhodně je voleno pozadí. Práci odvádí pan Kučera na velmi dobré úrovni, domluvené termíny vždy dodrží. Umí pracovat s dětským kolektivem, při fotografování je klid a dobrá organizace. Můžeme jen doporučit.
Autor: Jana Foltýnová, ředitel(ka)
Škola: MŠ Loděnice »
Email: zs.lodenice@zn.orgman.cz
S panem fotografem Janem Kučerou spolupracujem řadu let. Vážíme si jeho spolehlivosti,dobrých nápadů, ale hlavně obdivujeme jeho trpělivost k malým dětem. Je úžasný! I plačícímu bojácnému dítěti dovede vykouzlit na tváři úsměv. takže výsledný efekt fotky je na jedničku! Všichni, učitelky i rodiče, jsme spokojeni. Máme nabídek od ostatních fotografů poměrně hodně, ale nikoho jiného než Jana Kučeru nechceme. Vřele ho všem doporučuji. Jana Foltýnová, ředitelka MŠ Loděnice.
Autor: Eva Fulínová, ředitel(ka)
Škola: MŠ Na Dlouhém lánu »
Email: ms.nalanu@seznam.cz
Pan Kučera dochází do naší MŠ již desátým rokem. Vždy jsme byly s jeho prací spokojené i s jeho přístupem k dětem. Spolupráce funguje na vzájemné dohodě. Spokojeni jsou i rodiče, nezaznamenala jsem negtativní hodnocení.
Autor: Hana Štětková, ředitel(ka)
Škola: MŠ Beroun, Tovární 44 »
Email: skolka.tovarni@quick.cz
Fotografické služby pana Jana Kučery mohu vřele doporučit, využíváme je již několik let. Pan fotograf je vstřícný, milý k dětem a práce mu jde od ruky. Výsledné fotografie jsou vždy velice pěkné, rodičům se líbí, žádné nevracejí. Zapsala Hana Štětková, ředitelka Mateřské školy Beroun, Tovární 44.
Autor: Hana Francová, ředitel(ka)
Škola: MŠ Na Korábě »
Email: nakorabe@seznam.cz
S panem fotografem Honzou Kučerou spolupracujeme již dlouhá léta. Je na něho spolehnutí, dá se s ním vždy dohodnout na speciálních požadavcích a jeho přístup k dětem je bezvadný. Je to profesionál a práci odvádí prvotřídní. Mohu jen doporučit! Hana Francová ředitelka MŠ Na Korábě v Praze 8